Gösterilen sonuç sayısı: 12

Valiz modelleri ve valiz fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak modastocks.com üzerinde bulunan “Valiz Modelleri” kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Valiz modelleri kategorisinin alt kategorileri olan küçük boy valiz, orta boy valiz ve büyük boy valiz modellerini de görüntüleyebilirsiniz. Modastocks olarak valizlerimiz set halinde ve tekli olarak ayrı bir şekilde satılmaktadır.

Valiz modelleri genel olarak birçok firma tarafından aynı tarzda yapılmaktadır, fakat modastocks olarak en farklı modelleri ve birbirinden güzel renkleri sizler için bir araya getirdik. Valiz fiyatları da genel olarak 100 TL ila 1000 TL arasında değişmektedir. En uygun valiz fiyatları ise set olarak satılan valiz modelleri sağlamaktadır.

Valiz modellerinin bir diğer adı da bavul modelleri ve bavul fiyatları olarak bilinmektedir. Fakat halk arasında ve İnternet üzerinde daha çok valiz kelimesi kullanılmaktadır. Fakat belirli kişi tarafında da bavul kelimesi sıkça kullanılmaktadır.

Valiz Fiyatları, Çocuk Valiz Fiyatları ve Tüm Valiz Fiyatları Nelerdir?

Valiz fiyatları birçok kişi tarafından arama motorları üzerinde aranmaktadır. Özellikle çocuk valiz fiyatları çok merak edilmektedir. Kaliteli ve uzun süre kullanımı sağlanacak bir valizin fiyatı 200 TL ile 1000 TL arasında olmaktadır. Bu fiyatlar valizin boyutuna, modeline ve rengine göre farklılık gösterebilir. Fakat genel olarak en ucuz vali fiyatları ve modelleri modastocks.com üzerinde bulunmaktadır.

Valiz fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan “Valiz Modelleri” kategorisini inceleyebilirsiniz. Valiz seti satın alarak en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Valiz setleri genel olarak tekil valiz satışlarından daha uygun hale gelmektedir, bundan dolayı valiz (Bavul Çanta) Satın alan kişiler genellikle set halinde satın almaktadır. En uygun valiz fiyatları olarak Türkiye’nin en uygun valiz satıcısıyız. Sitemiz üzerinde çok ucuz fiyatlara tekli valiz, ikili valiz, üçlü valiz ve farklı valiz setleri bulunmaktadır. Hem bu valizlerde ki ucuzluktan hem de sizlere vermiş olduğumuz kampanyalardan faydalanarak çok uygun fiyatlara valiz ve bavul sahibi olabilirsiniz. İlk alışverişinize özel “Hoş Geldiniz” Kampanyasını da kaçırmayı unutmayınız!

En İyi Valiz Markaları Nelerdir?

En iyi valiz markaları olarak dünya çapında birçok marka bulunmaktadır. Genel olarak herkes kaliteli ve kullanışlı valizler satın almak ister. Modastocks.com olarak sizler en ucuz ve en kaliteli valizleri sunuyouz. Sitemiz üzerinden Valiz setleri, küçük boy valizler, orta boy valizler, kabin boy valizler ve büyük boy valizler satın alabilirsiniz.

En iyi valiz markaları, olarak en başta calvin clein gelmektedir. Fakat çok pahalı olduğundan dolayı ortalama kesim tarafından tercih edilmemektedir. Sizlerde bütçenize uygun valiz setleri ve modelleri arıyorsanız modastocks.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. ABS valiz modelleri ve kumaş valiz modelleri içinde yine sitemizi inceleyebilirsiniz.

En Kaliteli ve En Popüler Valiz Markaları:

Samsonite Valiz: En ünlü valiz markalarından bir tanesidir sitemizde bulunan “Valiz Modelleri” kategorisinden Samsonite valiz satın alabilirsiniz.
CCS Valiz (ÇÇS): Türk bir marka olan ve son derece kaliteli valizler üreten bir firmadır. CCS valiz satın almak için de modastocks.com sitemizi kullanabilirsiniz.
A101 Valiz: Bu bir marka değil zincir marketin ismidir. A101 üzerinde satılan ucuz valizleri satın almak için modastocks.com adresini inceleyin.
Escape Valiz: En dayanıklı valiz üreten firmalar arasında liderdir. Escape valiz ürünlerini incelemek ve çok ucuza satın almak için şimdi valiz modelleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Ox Valiz: Özellikle gençlerin çok tercih ettiği bir valiz markasıdır. Ox valiz ürünleri ve farklı Ox ürünleri için web sitemizi inceleyin.
National Geograpich Valiz: Aynı şekilde yine gençlerin en çok tercih ettiği valiz markaları arasında yer almaktadır. Son dönemlerde en çok satışı yapılan markadır. National Geograpich valiz satın almak için şimdi valiz modelleri kategorisini inceleyebilirsiniz.
Pierre Cardin Valiz: Sadece valiz üzerine değil birçok farklı ürün üzerine de uzmanlaşmış bir markadır. Pierre Cardin valizleri satın almak için modastocks.com adresini inceleyin.
LCW Valiz: Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan LCW, şirketinin valiz modellerini şimdi sitemiz üzerinden inceleyebilir ve çok ucuza satın alabilirsiniz.
Şok Valiz: Aynı şekilde A101 gibi bir zincir markettir. Şok üzerinde satılan valizlere şimdi daha ucuza sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.
Fossil Valiz: En iyi valiz markaları arasında ilk 3’e koyabileceğimiz bir marka. Şık duran ve dayanıklı valiz modelleri ile valiz sektöründe en önde gelmektedir.
Benetton Valiz: Valiz ve çanta konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Web sitemiz üzerinden hem çanta modellerine hem de valiz modellerine göz atabilirsiniz.
İVS Valiz: Son dönemlerde popülerlik kazanmış ve kaliteli valizler üreten bir valiz markasıdır.
Mcs Valiz: Kaliteli ve eğlenceli valiz modelleri üreten büyük bir markadır. MCS valiz satın almak için şimdi kategorilerimizi inceleyin.
Polo Valiz: Valiz ve farklı ürünler üreten dünyanın en büyük markalarından bir tanesidir. Sitemiz üzerinden Polo valizlerine sahip olabilirsiniz.
American Tourister Valiz: Birçok kişinin alamayacağı bir fiyat sunulan valiz modelidir. Genellikle yüksek bütçeli kişiler American Tourister valiz modellerini tercih etmektedir.
Watsons Valiz: Sadece valiz üzerine bir marka değildir, farklı ürünler üretmektedir. Watsons valiz modellerin incelemek için şimdi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Migros Valiz: Bir zincir markettir, herhangi bir valiz markası değildir. Fakat migros üzerinde birçok valiz ucuza satılmaktadır. Şimdi daha ucuza sahip olmak için sitemizde aktif olarak kullanılan “Migros Valiz Modelleri” kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sizlere en kaliteli valiz markaları hakkında detaylı bilgiler verdik. Buradan yazan tüm valiz markalarının ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve çok ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Bavul ve Valiz Arasında ki Farklar Nelerdir?

Bavul ve valiz arasında aslına fark bulunmamaktadır. İkisi de aynı amaçla kullanılmaktadır. Bavul bizim dilimize İtalyanca’dan valiz ise Fransızca’dan girmiştir. Arama motorları üzerinde bavul modelleri, bavul fiyatları, bavul çanta, küçük bavul, orta boy bavul, bavul seti, büyük boy bavul vb. gibi aramalar yaptığınız zamanlar genellikle valiz sayfaları ile karşılaşırsınız. Bunun sebebi ise günümüz de valiz kelimesinin bavul yerine daha çok kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Kısacası bavul ve valiz aynı üründür, sitemiz üzerinden bavul modellerini inceleyebilir ve çok uygun fiyatlara bavul sahibi olabilirsiniz.

Valiz (Bavul) Satın Alırken veya Seçerek Nelere Dikkat Edilmeli?

Valiz veya bir diğer adıyla bavul satın almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konular bulunmaktadır. Bu konuları bilmeden veya dikkat etmeden valiz satın almak isterseniz büyük ihtimal alacağınız valiz bir süre sonra sorun yaşatacaktır ve kalitesi bir valiz almış olacaksınız. O yüzden nereden olursa olsun bavul satın almadan önce bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Sizlere alt tarafta ki paragrafa valiz satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri listeledik.

Valiz Fiyatı: Fiyat konusu tamamen sizin bütçenize kalmış bir durumdur. Bu konuda herhangi bir kısıtlamanız yok ise istediğiniz valizi satın alabilirsiniz. Fakat burada belirtmemiz de fayda var ki kaliteli bir valiz en az 299,90 TL’den başlamaktadır, bundan dolayı bu fiyattan aşağı satılan valizleri satın almanızı önermiyoruz.
Valiz Garantisi: Bir bavul satın alırken garantisi olup olmadığını kontrol etmeniz sizlerin açısından çok iyi olacaktır. Çünkü herhangi bir yıpranma veya sorunda valizi satın aldığınız yere ulaşarak ücretsiz bir şekilde değişim sağlayabilirsiniz. Modastocks.com üzerinde satın alacağınız tüm valizler garantilidir.
Valiz Tekerleği: Bir valiz satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi tekerlekleridir. Çünkü tekerlekler çabuk bozulabiliyor, bundan dolayı valizi satın almadan önce bilindik bir markadan satın almanızı öneriyoruz.
Valiz Malzemesi: Valiz üretiminde kullanılan malzemede bir hayli önemlidir. Merdiven altı malzemeler kullanılarak üretilen valizler kalitesiz ve dayanıksız olmaktadır. Kısa bir kullanım sonrası hemen sorun yaşatabilir.
Valiz Dayanıklılığı: ABS valizleri satın almanızı önermekteyiz, çünkü darbelere ve sert çarpmalara karşı en dayanıklı valiz modeli, ABS valiz modelidir.
Valiz Markası: Türkiye’nin en iyi markalarının ürettiği valiz modellerini web sitemiz üzerinden görüntüleyebilir ve istediğiniz markanın valizi sipariş edebilirsiniz.
Valiz İçi: İhtiyacınıza göre çok bölmeli, geniş veya büyük valiz içleri tercih edebilirsiniz.

Yukarı da sizlere valiz satın almadan önce dikkat edilmesi gereken hususları listeledik, daha fazlası için alt tarafta ki paragrafı inceleyebilirsiniz.

Valiz Satın Alan Kişilerin Yorumları ve İncelemeleri Nelerdir?

Valiz veya bir diğer adıyla bavul satın alan kişilerin yorumlarını ve incelemelerini mi merak ediyorsunuz? Hemen alt tarafta bulunan yorumlar kısmından incelemeleri görüntüleyebilirsiniz, dilerseniz sizlerde modastocks.com üzerinden satın almış olduğunuz valizler hakkında inceleme ve değerlendirme yapabilirsiniz.

Valiz satın almadan önce, satın alan kişilerin yorumlarını ve tavsiyelerini okumak bir hayli önemlidir. Bizde sizler için şeffaf bir şekilde yorumları açtık! Aşağıda sitemiz üzerinden valiz satın alan kişilerin yapmış oldukları değerlendirmeleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede satın alacağınız valiz hakkında detaylı bir görüşe sahip olabilirsiniz.

Eğer satın almayı istediğiniz bir valiz var ise fakat kafanızda soru işareti var ise sağ alt tarafta bulunan canlı destek bölümünden ve Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak satın alacağınız valiz hakkında soruları sorabilirsiniz. Özel bir indirim kuponu talep etmek için de yine bizlere ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Valiz Nasıl Seçilir?

Valizlerin uzun ömürlü olması önemli bir konudur. Çünkü valizler, ayakkabı, çanta veya kıyafet gibi sürekli alınan ürünlerden bir tanesi değildir. Bundan dolayı birçok kişi uzun ömürlü bavul satın almak ister, sitemiz üzerinden en uzun ömürlü valiz markalarını görüntüleyebilir ve çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en ucuz valiz mağazası olarak faaliyet göstermekteyiz.

Uzun Ömürlü Valiz Seçenekleri:

Benetton Valiz
ÇÇS Valiz
Fossil Valiz

Yukarıda görmüş olduğunuz valiz markaları, Türkiye’nin en uzun ömürlü valiz üreten markalarından sadece bir kaçıdır. Sitemiz üzerinden bu markalara ait bavulları satın alabilir ve sipariş edebilirsiniz. Sitemize üye olarak da %25 indirimli olarak valiz satın alabilirsiniz. Bunun dışında desenli valiz modelleri için de yine modastocks.com adresini kullanabilirsiniz.

Kampanyalı ve İndirimli Valizler Nasıl Takip Edilir?

Birçok kişi İnternet üzerinden alışveriş yaparken indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak ister. Valiz veya bavul satın almak isteyen kişiler de bunlara dahildir. Bundan dolayı birçok kişi indirim kuponu sitelerinden valiz indirim kuponları ve kampanyaları aramaktadır. Modastocks.com üzerinde tüm ürün kategorilerine ait özel indirim kuponlarını kullanarak neredeyse %60 indirimli bir şekilde valiz ve bavul satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en ucuz valiz sitesi olan modastocks.com uzun yıllardır indirimli bir şekilde ürün satarak faaliyet göstermektedir.

Web sitemiz üzerinde bulunan kategorilerin üst bölümlerinde o kategoriye ait tüm indirim kuponlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede sizlere uygun olan kuponu seçerek ekstra bir indirim sağlayabilirsiniz. Her kuponun kullanım alanı, adeti ve süresi değişmektedir, bundan dolayı en kısa zamanda indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için sitemize ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Bu sayede hem kampanyalardan anlık olarak haberdar olabilir hem de sitemizden çok daha kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Valiz ve Bavul İndirim Kuponları (Kodları) Nereden Bulunur?
Valiz ve bavul indirim kuponları için sitemizi inceleyebilirsiniz. Her kategoriye özel indirim kuponlarımız bulunmaktadır, herkesin alışveriş yapabilmesi ve istediği ürünü satın alabilmesi için elimizden geldiğince tüm ürünlerimize indirim uygulamaktayız. İnternet üzerinde gezinirken fark edebilirsiniz, en çok indirim kuponu sağlayan ve ürünlerine indirim uygulaya site modastocks.com sitesidir. Her indirim kupon yüzdelik dilimde farklı indirimler sağlamaktadır, kimisi 50 TL indirim sağlarken kimisi 300 TL indirim sağlayabilir, bundan dolayı tüm indirim kuponlarını sitemize üye olarak anlık takip etmeniz sizlerin açısından çok iyi olacaktır.

Kim istemez ki 1600 TL’lik bir valiz setini 1300 TL’ye almak? Tabi ki de herkesin isteyeceği bir türde indirimdir, bundan dolayı bizde sizler için neredeyse her gün indirim kuponu oluşturmaktayız. İndirim kuponlarının nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda ki paragrafta göz atabilirsiniz.

Valiz ve Bavul İndirim Kuponlarını (Kodlarını) Nasıl Kullanabilirim?

Sitemiz üzerinde bulunan “Valiz & Bavul Modelleri” kategorisine giriş yapınız. Daha sonra buradan beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz bir valiz modelini seçerek “Sepete Ekle” butonuna tıklayınız. Daha sonra alt tarafta çıkan “Sepeti Görüntüle” seçeneğine tıklayarak sayfaya gidebilirsiniz. Daha sonra hemen sol alt tarafta bulunan “Kupon Kodu” kısmına indirim kuponunu yazarak, satın alacağınız ürüne indirim uygulayabilirsiniz.

Yukarıda ki resimde de görmüş olduğunuz gibi “FSDVN33Q” Kupon kodu ile satın alacağım valiz modeline toplamda 565,98 TL indirim uyguladım, bu tür indirim kuponlarını web sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Bu indirim kuponu örnek olması açısından gösterilmiştir, müşterilerimiz bu indirim kuponunu kullanamaz, farklı indirim kuponları için “Valiz & Bavul Modelleri” kategorisini inceleyebilirsiniz.
Valiz ve Bavul Modellerinde Ne Zaman Kampanya Olur?
Valiz ve bavul modellerinde yapılacak kampanya ve indirimler bazen planlı bir şekilde yapılmaktadır bazen de sizlerin isteğine göre yapılmaktadır. Buna net bir cevap veremesek de yapılan planlara göre her hafta “Cuma” günü valiz ve bavul modellerinde %40’a varan indirimler yapılacaktır, bu sayede indirimlerden faydalanarak neredeyse yarı fiyatına seyahat çantası, valiz çantası ve bavul çantası sahibi olabilirsiniz. Anlık olarak kampanyaları da takip etmeniz sizlerin açısından çok önemlidir. Çünkü oluşturulan indirim kuponları belirli sayılarda olmaktadır. Örnek vermek gerekirse oluşturduğumuz indirim kuponunun kullanım sayısı 10 adettir ve farklı 10 kişi gelip indirim kuponunu kullandığı zaman, o indirim kuponu otomatik olarak geçersiz olacaktır ve 11. kişi indirim kuponunu kullanamayacaktır. Bundan dolayı sitemize üye olarak SMS ve E-posta bildirimlerini açarak anlık bir şekilde %40’a varan indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Bazı valiz indirim kuponlarını bir kişi, birden fazla kullanabiliyorken bazen ise 1 indirim kuponunu sadece 1 kişi kullanabilmektedir. Bavul indirim kupon türleri ve kuralları hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Modastocks.com üzerinde açmış olduğunuz hesabınızdan da sizlere özel indirim kuponlarınızı kullanabilir ve inceleyebilirsiniz. Her hafta sürpriz indirim kuponları sizleri bekliyor olacaktır, bundan dolayı sık sık hesabınızı kontrol etmeyi unutmayınız!

Valiz ne demek?

Bavuldan, bir tık daha küçük olan bir çanta türü olarak gösterilmektedir. Bavul genellikle uzun yolculuklar için kullanılırken valizler ise tatil ve kısa yolcuklar için kullanılır.

Kabin boy valiz ne demek?

Yolcu kabinlerine sığabilecek şekilde üretilen valizlere kabin boy valiz denilmektedir.

Valiz fiyatları nelerdir?

Valiz fiyatları genel olarak 1000 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir. Şimdi sitemizi ziyaret ederek bütçenize en uygun valizleri ve valiz setlerini satın alabilirsiniz.

Valizler garantili mi?

Modastocks.com üzerinde satılan valizler ve tüm ürünler dahil hepsi %100 garantili ürünlerdir.